Spordisaal

PALLIMÄNGUSAAL

Täismõõtmetega pallimängusaalis saab tegeleda erinevate pallimängudega (korvpall, võrkpall, sulgpall, sisejalgpall, saalihoki), iluvõimlemisega, tantsimisega ja viia läbi erinevaid võistlusi.

Jõusaal

 

E-P 6 – 21

Ujula kõrval asub jõusaal laias valikus treeningseadmetega.

 

Ujula

UJULA ON AVATUD 

E-P 6 – 21

Aurusaun äripäeviti kell 6-8 ja 15-21 ning L, P 10-21

Leilisaun äripäeviti 15-21  ja L, P 10-21

Isegi kõige käredama pakasega päeval pakume sooja basseini ja saunasid.

Külaliste käsutuses on  nelja 25 m rajaga bassein, lastebassein, mullivann, auru- ja leilisaun, vastuvooluseade ja kosk.

Basseinialal saab korraldada võistlusi, treeninguid ja muid ujumisega seotud tegevusi.

Palume kasutada spetsiaalseid ujumisriideid. Ujujate ühistes huvides ei ole lubatud ujumine taskutega pükstega ja spordipükstega.

Judosaal

Vinni Spordikompleks on koht, kus algas maailmakuulsa sumomaadleja Baruto spordikarjäär. Meie judosaal/dojo on õigustatult tema järgi nime saanud. Baruto AKA Kaido Höövelson on ka täna meiega otseselt seotud, juhtides AS  Vinni Spordikompleksi nõukogu.

Meie judosaali matid on uued ja pakuvad väga head treening- ja võistluskogemust.

Meie juures saab korraldada treeninguid, võistlusi ja lühemaid või pikemaid  treeninglaagreid koos majutuse ja toitlustusega. 

Võimlemis-saal

Spordikompleksis on ka spetsiaalne, väga kõrge laega  kaasaegne võimlemissaal, mis on loodud spetsiaalselt võimlejate vajadusi arvestades.

 

Staadion

Vinni Spordikompleksi staadionil on  400 meetrine jooksuring, hüppe- ja heitealad ning täismõõtmetes murukattega jalgpalliväljak. Koos kompleksi majutus- ja toitlustusvõimalustega oleme suurepärane koht treeninglaagrite läbiviimiseks. Helista 3257377 ja pane oma järgmise ürituse või treeninglaagri aeg kinni!

Saunad

AVATUD:

ESMASPÄEVAST – REEDENI:        

Aurusaun | 06 – 08  ja 15 – 21

Leilisaun | 15 – 21

LAUPÄEVAL JA PÜHAPÄEVAL KÕIK SAUNAD 10 – 21.


Seminari-ruum

Korralda üritus meie seminariruumis. Täpsem info müügijuhilt –  tel. 3257377 või info@vinnisport.ee